עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

אוקטובר 2009

מבחן דרך: SPORTSMAN 550XP

בקר באתר
זה טנדר ? זו משאית ? לא ! זה-SPORTSMAN 550XP !
פולאריס ספורטסמן XP550 הוא מתחרה ראוי לקטגוריית משקל הביניים של טרקטורוני העבודה. מנוע מספיק גדול עם מערכת הזרקת דלק EFI ומערכת מתלים משופרים מספקים סחורה נאותה. לפולאריס אגב, יש את אותו הדגם, בגרסת "האח גדול" עם מנוע מפלצתי של 850 סמ"ק.

מבחן דרך: aprilia MANA 850

בקר באתר
חשיבה מחוץ לקופסא: aprilia MANA 850
"אופנוען". איש בעייתי מאוד האופנוען. האופנוען עומד על דקויות וטוען לרוב שאם בחר באופנוע, אזי נוחות הוא לא חיפש שם. אך עם כל הקיבעון המחשבתי של האופנוענים, הכתובת הייתה על הקיר. לא מאתמול, אם כי משלשום. כאשר החלו להתפזר ברחבי העולם קטנועים גדולי נפח ובעלי יכולת התנהגות כביש וגמיעת מרחקים אמיתיים. להחליף למספר לא מבוטל של "אופנוענים" את האופנוע בקטנוע שכזה, בנקודה זו היה ברור כשמש שהגבול יחצה. זה היה רק עניין של זמן, ושל 'שאלת הכפפה'- מי ירים אותה מרצפת הזירה?

מבחן דרך: SYM JoyMax 250i

בקר באתר
קטנוע הפרברים, SYM JoyMax 250i
הג'וימקס 250 של סאן-יאנג נמצא איתנו ומככב בדיוק בסגמנט הזה כבר מאז שנת 2006. השנה הוא הגיע לאחר מתיחת פנים ותוספת הזרקת דלק.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
מדיניות הפרטיות | זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים