עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

פברואר 2012

על שנים

בקר באתר
בשנת 2011 עלו על כבישי ישראל כ 15000 כלי רכב דו גלגליים חדשים, מספר כמעט זהה לזה שהיה בשנת 2010.בעוד ששוק המכוניות לא מפסיק לשבור שיאים, ענף האופנועים דורך במקום.רוב המכירות בישראל הן של קטנועים, ויותר ממחציתן הם של כלים בעלי נפח מנוע 125 סמ"ק.אופנועים גדולי נפח הם המיעט שבמיעוט.

מטרו סיכום 2011 - תחזיות 2012

בקר באתר
החצי השני של השנה שיפר את המספרים ההשוואתיים יחסית לשנת 2010 ודחף למעשה את השוק להתייצבות מול שנת 2010. שוק הרכב ה-4 גלגלי הגיע לשיא ונמצא בתהליך של שינוי תמהיל מרכבי 1.6 לרכבים קטנים במחירים של 60-70 אלך ₪. יחסי המכירות הדו-גלגלי\רכב פרטי ירד ל-7% לעומת 11% בשנת 2008. המשך השחיקה של שוק האופנועים על חשבון הקטנועים הגדולים נובע בעיקר ממצב כלכלי, עלויות גבוהות ואלטרנטיבה של מגה-סקוטרים

בארץ הפלאות NIPPONIA Ezio 125cc

בקר באתר
חברת ניפוניה מגיעה במקור מיפן כאשר כיום קטנועיה מיוצרים בסין והמרכז הלוגיסטי ביוון. באופן רשמי הקטנועים נמצאים בישראל כבר כחצי שנה ומאז שהוצגו הספקנו להתרשם מאוד לטובה מהארטה 125 סמ"ק, הארטה כשמו כן הוא "אומנות", ממשיך את קו עיצובו לאחיו הקטן, האציו 125 כאשר הוא חוסך ממנו בפריטים ו-1650 ₪ במחיר הסופי.

Can-Am 2012 מלכי השטח

בקר באתר
Can-Am מציגה את דגמי 2012 וממשיכה לשבור שיאי עצמה, נוחות וטכנולוגיה, עם שלדה חדשה והמנוע החזק ביותר בעולם הטרקטורונים!
שיאי הספק וטכנולוגיה נשברים חדשות לבקרים בעולם הרכב, אך כאשר יורדים לשטח, נדמה כי שבירת שיאים היא נחלתו של יצרן אחד בלבד – Can-Am, ענק הטרקטורונים מקנדה. כבר יותר מעשור שיצרן חדשני זה מוביל את עולם הטרקטורונים לעבר פסגות חדשות של נוחות, הנאה, ביצועים וריגושים.
החדשות החמות לשנת המודל 2012 הן מנוע חדש בנפח ליטר, אשר מציג את ההספק הגבוה ביותר בעולם הטרקטורונים ורושם על הדינמומטר 82 כוחות סוס – 17% יותר הספק מכל טרקטורון אחר. העצמה הזו נשלטת היטב בזכות מערכת הזרקת דלק אלקטרונית, המאפשרת לרוכב לווסת היטב את כמות הדלק המוזרקת למנוע ומאפשרת למנוע לפעול היטב בכל גובה וטמפרטורה.
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים