עמוד בית  צור קשר  מפת אתר הפוך לדף הבית
חיפוש     
אודות קבוצת לוי יצחק פורום לוי יצחק מחירון בהנחה מילון מונחים נדל"ן התאם רכב לתקציבך Apartment Prices עתיקות
מבחני דרך | סקירות | כתבות הזמנת מחירון אופנועים מהארכיון חדשות אופנועים מילון מונחים - אופנועים חשוב ומועיל - אופנועים מחירון אופנועים חינם באתר WINWIN בעיני החוק - מאמרים בנושא אופנועים

ינואר 2011

מבחון דרך: Husqvarna TE125

בקר באתר
לגדול אצלנו, הבכורה ישראלית
לפני מספר חודשים הוצג אופנוע ה-125, ארבע פעימות של הוסקוורנה. ייעודו של האופנוע בכל העולם הינו לגיל הצעיר, רישיון A2. הוסקוורנה ייצרו את האופנוע כאשר הוא נראה לחלוטין "ביג-בייק" שכזה. כמו שאופנוע אנדורו אמיתי של היצרן נראה.

דיווח מהשטח - הכוכב העולה של מעופפי השרון

בקר באתר
זה שם המשחק. הכל התחיל ב-2005, עת רכש ניב צורי את הסוזוקי DRZ400S. אופנוע השטח הראשון שלו. ניב גילה עניין רב ברכיבת מסלולים והתמקצעות. ומתוך כך נולד הצורך לאופנוע שטח מקצועי. ב-2009, בדיוק לאחר שערכתי את כתבת אופנוע השטח המקצועי הראשונה שלי (בעזרתו של מתן ניר- KTM125EXC 2009) רכש ניב את האופנוע הנ"ל והחל ללטש את הפינות הסוררות ברכיבתו. כך גם עשו רוב חבריו לקבוצה.

מדווחים מהשטח: אופנועי דוקאטי מספונסרים ע"י מרצדס

בקר באתר
עם פתיחת עונת המוטו-GP ל-2011, הלוגו AMG של סדנת השיפורים הרשמית של מרצדס יופיע על גבי צביעת אופנועי המרוצים של דוקאטי ועל חליפות הרוכבים. מאז שהוכרז באופן רשמי על השותפות ב-18/11/10 בלוס אנג'לס, הספונסרים של דוקאטי מבית AMG הרימו פרופיל.

מבחן הדרך: סקטק Gladiator 500i

בקר באתר
במהלך חודש נובמבר, כששמעתי לראשונה מחברת סמל"ת, יבואנית המכוניות פיאט, אלפא ולנצ'יה את שמו של הטרקטורון החדש "סקטק" (Cectek), מיד עלה לי הרעיון שהשם לחלוטין יכול היה לייצג חברת סטארט-אפ היי-טקיסטית ישראלית צעירה המנסה את דרכה עד האקזיט המיוחל. את הטרקטורון ייצגו בישראל באמצעות חברת הבת מוטוטרק. ובכן, כיוון שזו נגיעת השטח הראשונה של סמל"ת בתחום הטרקטורונים, אפשר בהחלט לטעון שזהו סטארט-אפ. יצאתי לחוות מעט את הדגם החדש באזור הדרום...
היה מעודכן! נדל"ן | רכב | אופנועים הצטרף לרשימת הדיוור
 
 
זכויות שמורות  © לוי יצחק 2008. נבנה ע"י כתום בניית אתרים